Observator » Ştiri sociale » Adolescent decedat, după ce s-a intoxicat cu monoxid de carbon

Adolescent decedat, după ce s-a intoxicat cu monoxid de carbon

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2018, 13:19 | Modificat la 09.04.2018, 15:04

Un tânăr de doar 18 ani a murit şi o adolescentă cu un an mai mică a ajuns în stare gravă la spital după ce ambii s-au intoxicat cu monoxid de carbon. Mama fetei a fost cea care a sunat de urgenţă la 112 după ce fiica ei i-a spus că se simte rău.