Aglomeratie la cantina de ajutor social
A fost aglomeratie mare azi la cantina de ajutor social din Ploiesti! Vine Pastele, asa ca autoritatile s-au grabit sa le dea celor inscrisi pe liste pachetele cu ajutoare. Si oamenii s-au grabit sa le primeasca. S-au asezat la rand inca de dimineata si nu putini au fost cei care au vrut sa intre in fata.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
A fost aglomeratie mare azi la cantina de ajutor social din Ploiesti! Vine Pastele, asa ca autoritatile s-au grabit sa le dea celor inscrisi pe liste pachetele cu ajutoare. Si oamenii s-au grabit sa le primeasca. S-au asezat la rand inca de dimineata si nu putini au fost cei care au vrut sa intre in fata.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰