Observator » Ştiri sociale » Aglomeratie la cantina de ajutor social

Aglomeratie la cantina de ajutor social

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.04.2012, 16:26 | Modificat la 28.03.2020, 22:55

A fost aglomeratie mare azi la cantina de ajutor social din Ploiesti! Vine Pastele, asa ca autoritatile s-au grabit sa le dea celor inscrisi pe liste pachetele cu ajutoare. Si oamenii s-au grabit sa le primeasca. S-au asezat la rand inca de dimineata si nu putini au fost cei care au vrut sa intre in fata.

A fost aglomeratie mare azi la cantina de ajutor social din Ploiesti! Vine Pastele, asa ca autoritatile s-au grabit sa le dea celor inscrisi pe liste pachetele cu ajutoare. Si oamenii s-au grabit sa le primeasca. S-au asezat la rand inca de dimineata si nu putini au fost cei care au vrut sa intre in fata.