Observator » Ştiri sociale » Românii ar putea beneficia de amânarea plății facturilor la utilități

Românii ar putea beneficia de amânarea plății facturilor la utilități

Oana Iancu | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.04.2020, 23:02 | Modificat la 03.04.2020, 23:04

Românii îşi vor putea amâna plata facturilor la utilităţi pentru trei luni! În felul acesta, spune Parlamentul, oamenii vor fi ajutaţi să facă faţă actualei crize economice. Şi nu este singura facilitate pentru români votată astăzi de Camera Deputaţilor.

  • Românii ar putea beneficia de amânarea plății facturilor la utilități
  • Proiectul, contestat de liberali la Curtea Constituțională

Românii îşi vor putea amâna plata facturilor la utilităţi pentru trei luni! În felul acesta, spune Parlamentul, oamenii vor fi ajutaţi să facă faţă actualei crize economice. Şi nu este singura facilitate pentru români votată astăzi de Camera Deputaţilor.

INFORMARESetările tale privind cookie-urile nu permit afișarea conținutului din această zonă. E necesar să accepți cookie-urile social media pentru afisarea acestui tip de conținut. Modifică setările