Românii ar putea beneficia de amânarea plății facturilor la utilități
Românii îşi vor putea amâna plata facturilor la utilităţi pentru trei luni! În felul acesta, spune Parlamentul, oamenii vor fi ajutaţi să facă faţă actualei crize economice. Şi nu este singura facilitate pentru români votată astăzi de Camera Deputaţilor.
- Românii ar putea beneficia de amânarea plății facturilor la utilități
- Proiectul, contestat de liberali la Curtea Constituțională
Românii îşi vor putea amâna plata facturilor la utilităţi pentru trei luni! În felul acesta, spune Parlamentul, oamenii vor fi ajutaţi să facă faţă actualei crize economice. Şi nu este singura facilitate pentru români votată astăzi de Camera Deputaţilor.
