Observator » Ştiri sociale » Angajaţii din instituţiile publice îşi vor putea lua salariile în avans, înainte de minivacanţa de Sfânta Maria

Angajaţii din instituţiile publice îşi vor putea lua salariile în avans, înainte de minivacanţa de Sfânta Maria

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.08.2017, 19:32 | Modificat la 09.08.2017, 21:19

Veste bună pentru bugetari. Angajaţii din instituţiile publice îşi vor putea lua salariile în avans, înainte de minivacanţa de Sfânta Maria, printr-un ordin al ministrului Finanţelor.

Veste bună pentru bugetari. Angajaţii din instituţiile publice îşi vor putea lua salariile în avans, înainte de minivacanţa de Sfânta Maria, printr-un ordin al ministrului Finanţelor.