Observator » Ştiri sociale » Aproape linsat dupa ce a accidentat un cioban

Aproape linsat dupa ce a accidentat un cioban

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.06.2010, 13:10 | Modificat la 04.01.2018, 14:55

Daca nu-l arestati voi, il linsam noi! In Dambovita, un sat intreg a iesit aseara in strada sa faca dreptate, dupa ce un sofer baut, care conducea si fara permis a accidentat grav un cioban, omorandu-i si oile. Oamenii au fost la un pas sa-l ia la bataie pe sofer, dar si pe seful de post, care, dupa spusele satenilor, ar fi baut toata ziua cu cel invinuit. Iata ce a iesit!

Daca nu-l arestati voi, il linsam noi! In Dambovita, un sat intreg a iesit aseara in strada sa faca dreptate, dupa ce un sofer baut, care conducea si fara permis a accidentat grav un cioban, omorandu-i si oile. Oamenii au fost la un pas sa-l ia la bataie pe sofer, dar si pe seful de post, care, dupa spusele satenilor, ar fi baut toata ziua cu cel invinuit. Iata ce a iesit!