Observator » Ştiri sociale » Autobuz in flacari

Autobuz in flacari

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.11.2011, 13:42 | Modificat la 12.04.2019, 07:45

Flacarile i-au dat emotii unui sofer din Stefanesti. De dimineata, barbatul a vrut sa plece in cursa cu autobuzul. Urma sa transporte angajatii unei uzine de autoturisme. Nu a apucat decat sa roteasca cheile in contact. In cateva momente, masina a fost inghitita de un nor de fum

Flacarile i-au dat emotii unui sofer din Stefanesti. De dimineata, barbatul a vrut sa plece in cursa cu autobuzul. Urma sa transporte angajatii unei uzine de autoturisme. Nu a apucat decat sa roteasca cheile in contact. In cateva momente, masina a fost inghitita de un nor de fum