Observator » Ştiri sociale » Autostrada Bucureşti-Ploieşti, bună de furat!

Autostrada Bucureşti-Ploieşti, bună de furat!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.08.2016, 19:36 | Modificat la 15.07.2018, 15:15

De mai bine de patru ani, autostrada Bucureşti-Ploieşti a fost abandonată de autorităţi. Şoferii care traversează şoseaua de mare viteză sunt nevoiţi să facă toaletă din câmp şi să staţioneze pe banda de urgenţă.

De mai bine de patru ani, autostrada Bucureşti-Ploieşti a fost abandonată de autorităţi. Şoferii care traversează şoseaua de mare viteză sunt nevoiţi să facă toaletă din câmp şi să staţioneze pe banda de urgenţă.