Observator » Ştiri sociale » Barbat batut de interlopi in mijlocul zilei

Barbat batut de interlopi in mijlocul zilei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.07.2012, 19:09 | Modificat la 01.05.2017, 16:25

Un barbat din Timisoara a fost zdrobit in bataie pentru ca nu a vrut sa platesca o taxa de protectie. Barbatul abia se intorsese din Franta si a refuzat sa le dea 5.000 de euro unor interlopi care l-au acostat in piata de masini. Scandalul a fost surprins de camerele de supraveghere din zona.

Un barbat din Timisoara a fost zdrobit in bataie pentru ca nu a vrut sa platesca o taxa de protectie. Barbatul abia se intorsese din Franta si a refuzat sa le dea 5.000 de euro unor interlopi care l-au acostat in piata de masini. Scandalul a fost surprins de camerele de supraveghere din zona.