Observator » Ştiri sociale » Bărbatul ajuns la spitalul din Timişoara cu mai mult de 300 de kilograme se simte tot mai bine

Bărbatul ajuns la spitalul din Timişoara cu mai mult de 300 de kilograme se simte tot mai bine

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.03.2014, 16:23 | Modificat la 13.03.2014, 16:48

După luni de zile de stat numai în şezut, s-a putut întinde, normal, în pat.

 Şi asta nu e tot. Robert, bărbatul care suferă de obezitate morbidă, a avut ocazia să vadă că oamenii sunt buni. Mai mulţi decât îşi imagina vreodată, i-au sărit deja în ajutor.

Acum ambiţia să slăbească e şi mai mare. Mai ales că şi iubirea îi dă ghiont.