Observator » Ştiri sociale » Bărbatul de 300 de kiolograme a început să slăbească

Bărbatul de 300 de kiolograme a început să slăbească

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.03.2014, 19:20 | Modificat la 11.03.2014, 19:44

A început o nouă viaţă, dar deocamdată nu poate fi operat.

Bărbatul de 300 de kiolograme care a fost internat la Spitalul din Timişoara mai are de aşteptat până când va fi supus unei intervenţii chirurgicale de micşorare a stomacului.