Observator » Ştiri sociale » Bărbatul din Rădăuţi bănuit că a ucis trei surori, prietenul Poliţiei

Bărbatul din Rădăuţi bănuit că a ucis trei surori, prietenul Poliţiei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.04.2014, 07:13 | Modificat la 17.04.2014, 08:30

Mama surorilor care ar fi fost ucise de Vasile Lavric îi arată cu degetul pe poliţişti. L-ar fi acoperit pe "mâncătorul de femei" aproape 20 de ani

În faţa reporterilor Observator, oamenii legii din Rădăuţi au recunoscut că ancheta a cam bătut pasul pe loc. Acum e misiunea procurorilor DIICOT să demonstreze că el le-a ucis pe cele trei femei din viaţa sa.

Deocamdată îl acuză doar de tentativă de omor.