Observator » Ştiri sociale » Bărbatul găsit înjunghiat în propria casă, în Timişoara, a fost ucis de prietenul lui

Bărbatul găsit înjunghiat în propria casă, în Timişoara, a fost ucis de prietenul lui

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2016, 19:19 | Modificat la 06.07.2018, 03:45

Se schimbă scenariul crimei care i-a îngrozit ieri pe timişoreni. Bărbatul găsit înjunghiat în propria casă a fost ucis de prietenul lui. Iniţial, poliţiştii o considerau suspectă pe iubită.

Se schimbă scenariul crimei care i-a îngrozit ieri pe timişoreni. Bărbatul găsit înjunghiat în propria casă a fost ucis de prietenul lui. Iniţial, poliţiştii o considerau suspectă pe iubită.