Observator » Ştiri sociale » Batrani ramasi fara casa! Evacuati silit

Batrani ramasi fara casa! Evacuati silit

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.11.2010, 16:47 | Modificat la 14.06.2017, 16:20

Scosi in strada dupa ce fostii proprietari isi recupereaza casele. Asta au patit azi doi batrani din Bucuresti. Oamenii s-au trezit cu executorul la usa si scosi din casa, cu mobilier cu tot. La 84, respectiv 86 de ani se gandesc ce o sa faca mai departe, insa pentru moment, vor locui cu chirie in fostul sediu al unei firme.

Scosi in strada dupa ce fostii proprietari isi recupereaza casele. Asta au patit azi doi batrani din Bucuresti. Oamenii s-au trezit cu executorul la usa si scosi din casa, cu mobilier cu tot. La 84, respectiv 86 de ani se gandesc ce o sa faca mai departe, insa pentru moment, vor locui cu chirie in fostul sediu al unei firme.