Observator » Ştiri sociale » Bucureştenii au petrecut Crăciunul la Therme

Bucureştenii au petrecut Crăciunul la Therme

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.12.2019, 21:04 | Modificat la 26.12.2019, 21:06

Românii care n-au plecat în vacanţă au găsit un paradis exotic la doi paşi de Bucureşti. Au făcut baie in piscine cu apă caldă printre palmieri şi orhidee. Zece mii de oameni s-au distrat în zilele de Crăciun astfel.

Românii care n-au plecat în vacanţă au găsit un paradis exotic la doi paşi de Bucureşti. Au făcut baie in piscine cu apă caldă printre palmieri şi orhidee. Zece mii de oameni s-au distrat în zilele de Crăciun astfel.

Mai multe detalii în materialul video.