Observator » Ştiri sociale » Cinci studenți de la ASE au câștigat concursul ”Dezbate România”

Cinci studenți de la ASE au câștigat concursul ”Dezbate România”

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.04.2018, 08:51 | Modificat la 14.04.2018, 12:39

Susţinerea părerilor cu argumente solide, pro şi contra, pe teme din actualitatea socială, un juriu exigent şi emoţii mari.

Susţinerea părerilor cu argumente solide, pro şi contra, pe teme din actualitatea socială, un juriu exigent şi emoţii mari. De toate acestea au avut parte tinerii care au concurat la Dezbate România. Cei mai buni dintre studenţii înscrişi în competiţie au plecat acasă cu premiul cel mare.