Observator » Ştiri sociale » Cultivator si traficant de canabis, extradat din Germania ‎

Cultivator si traficant de canabis, extradat din Germania ‎

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.04.2011, 06:14 | Modificat la 04.12.2016, 02:05

Remzi Bolat, barbatul care a reusit sa ridice in Romania cea mai mare ferma de canabis din Europa, a fost arestat dupa sase ani. El a fost adus in tara, dupa ce anul trecut a fost prins de catre autoritatile din Germania.

Remzi Bolat, barbatul care a reusit sa ridice in Romania cea mai mare ferma de canabis din Europa, a fost arestat dupa sase ani. El a fost adus in tara, dupa ce anul trecut a fost prins de catre autoritatile din Germania.