Observator » Ştiri sociale » Deputații au cerut ca restaurantul în care mănâncă să fie renovat

Deputații au cerut ca restaurantul în care mănâncă să fie renovat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.04.2016, 19:37 | Modificat la 14.03.2018, 11:35

Şi ieftin şi bun! Aşa îşi doresc deputaţii să mănânce în restaurantul din Parlament, pe care îl vor renovat cât mai repede. Deşi, pe vremuri, erau invidiaţi pentru meniul la preţ redus, astăzi, cantina aleşilor nu mai corespunde cerinţelor.

Şi ieftin şi bun! Aşa îşi doresc deputaţii să mănânce în restaurantul din Parlament, pe care îl vor renovat cât mai repede. Deşi, pe vremuri, erau invidiaţi pentru meniul la preţ redus, astăzi, cantina aleşilor nu mai corespunde cerinţelor.