Observator » Ştiri sociale » Din ce în ce mai mulţi români se orientează către staţiunile din sudul litoralului

Din ce în ce mai mulţi români se orientează către staţiunile din sudul litoralului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.07.2016, 19:36 | Modificat la 22.02.2017, 14:15

Pentru zeci de mii de turişti, a început un nou weekend de distracţie pe litoralul românesc. Dar nu toată lumea suportă înghesuiala şi nebunia din staţiunile pline-ochi. Din ce în ce mai mulţi se orientează acum către staţiunile din sud.

Pentru zeci de mii de turişti, a început un nou weekend de distracţie pe litoralul românesc. Dar nu toată lumea suportă înghesuiala şi nebunia din staţiunile pline-ochi. Din ce în ce mai mulţi se orientează acum către staţiunile din sud.