Observator » Ştiri sociale » Sfârşit cumplit pentru doi soţi din Buzău! Au murit arşi de vii în autoturism, pe drumul spre casă

Sfârşit cumplit pentru doi soţi din Buzău! Au murit arşi de vii în autoturism, pe drumul spre casă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.03.2018, 07:39 | Modificat la 27.03.2018, 09:18

Sfârşit cumplit pentru doi soţi din Buzău! Au murit arşi de vii în autoturism, pe drumul spre casă.

Sfârşit cumplit pentru doi soţi din Buzău! Au murit arşi de vii în autoturism, pe drumul spre casă. O maşină ce depăşea o coloană le-a izbit violent autoturismul care, imediat după impact, a luat foc. Oamenii au rămas captivi în interior, iar când au ajuns pompierii, era deja prea târziu pentru ei.