Observator » Ştiri sociale » Doi tineri din Capitală au fost prinşi consumând canabis, chiar în trafic

Doi tineri din Capitală au fost prinşi consumând canabis, chiar în trafic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.07.2016, 08:48 | Modificat la 02.12.2016, 12:35

Doi tineri din Capitală au fost prinşi cu 30 de grame de canabis, în urma unei acţiuni a Brigăzii de Poliţie Rutieră. Tinerii au fost depistaţi pozitiv la testul antidrog după care şi-au recunoscut fapta.

Doi tineri din Capitală au fost prinşi cu 30 de grame de canabis, în urma unei acţiuni a Brigăzii de Poliţie Rutieră. Tinerii au fost depistaţi pozitiv la testul antidrog după care şi-au recunoscut fapta.