Observator » Ştiri sociale » Doua cazuri de malarie la Pitesti

Doua cazuri de malarie la Pitesti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.05.2011, 13:28 | Modificat la 13.06.2020, 17:10

Au plecat sanatosi tun dar s-au intors mai bolnavi decat si-ar fi inchipuit. Este povestea a doi barbati din Pitesti, care, proaspat intorsi din Africa, au inceput sa se simta foarte rau. Au fost dusi de urgenta la spital iar verdictul medicilor a fost teribil - malarie.

Au plecat sanatosi tun dar s-au intors mai bolnavi decat si-ar fi inchipuit. Este povestea a doi barbati din Pitesti, care, proaspat intorsi din Africa, au inceput sa se simta foarte rau. Au fost dusi de urgenta la spital iar verdictul medicilor a fost teribil - malarie.