Observator » Ştiri sociale » Două românce au dispărut în Olanda. Una dintre ele este damă de companie

Două românce au dispărut în Olanda. Una dintre ele este damă de companie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.07.2016, 19:10 | Modificat la 23.02.2017, 02:05

Două românce au dispărut în Olanda. Una dintre ele, animatoare şi damă de companie. Cealaltă, prietena ei. Au urcat într-un taxi împreună. Ar fi trebuit să ajungă la aeroportul din Koln şi să se îmbarce într-o cursă spre casă.

Două românce au dispărut în Olanda. Una dintre ele, animatoare şi damă de companie. Cealaltă, prietena ei. Au urcat într-un taxi împreună. Ar fi trebuit să ajungă la aeroportul din Koln şi să se îmbarce într-o cursă spre casă.