Observator » Ştiri sociale » Dramă la malul mării! Un turist s-a înecat la Eforie Nord!

Dramă la malul mării! Un turist s-a înecat la Eforie Nord!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.08.2014, 18:39 | Modificat la 25.08.2014, 18:46

Bărbatul în vârstă de 64 de ani a pierit în mare după ce a decis să se aventureze în larg și într-o zonă în care plaja nu este amenajată și nici nu există un post de salvamari

Bărbatul în vârstă de 64 de ani a pierit în mare după ce a decis să se aventureze în larg și într-o zonă în care plaja nu este amenajată și nici nu există un post de salvamari 

Tragedia s-a întâmplat în stațiunea Eforie Nord, iar bărbatul a înotat la circa 30 de metri distanță de mal. Curenții l-au atras în larg pe turistul aflat la mare de câteva zile, acolo unde și-a găsit sfârșitul