Observator » Ştiri sociale » Drama unei familii din Pitesti

Drama unei familii din Pitesti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.11.2011, 13:40 | Modificat la 13.10.2019, 13:15

Dupa 7 ani de asteptare o femeie din Pitesti a sperat ca viata ii va fi in sfarsit mai buna. Femeia Disperare pentru o mama din Ploiesti! Dupa ce a asteptat 7 ani o locuinta de la Primarie, o femeie de 37 de ani este obligata sa-si creasca baiatul, incadrat in gradul 1 de handicap, in conditii mizere. Femeia a primit de la Primarie o casa cu geamuri sparte, cu multa igrasie, fara caldura sau apa curenta. Si a primit casa in regim de urgenta.

Dupa 7 ani de asteptare o femeie din Pitesti a sperat ca viata ii va fi in sfarsit mai buna. Femeia Disperare pentru o mama din Ploiesti! Dupa ce a asteptat 7 ani o locuinta de la Primarie, o femeie de 37 de ani este obligata sa-si creasca baiatul, incadrat in gradul 1 de handicap, in conditii mizere. Femeia a primit de la Primarie o casa cu geamuri sparte, cu multa igrasie, fara caldura sau apa curenta. Si a primit casa in regim de urgenta.