Observator » Ştiri sociale » Elena Udrea, primul weekend acasă, după 72 de zile de arest

Elena Udrea, primul weekend acasă, după 72 de zile de arest

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.05.2015, 13:13 | Modificat la 11.05.2015, 13:29

Elena Udrea şi-a petrecut primul weekend acasă, după 72 de zile de arest. Şi s-a bucurat la maximum de confortul casei sale. A preferat să fie singură aşa că şi-a rugat chiar şi mama să plece, după cum a declarat aseară fostul ministru la un post de televiziune.

Elena Udrea şi-a petrecut primul weekend acasă, după 72 de zile de arest. Şi s-a bucurat la maximum de confortul casei sale. A preferat să fie singură aşa că şi-a rugat chiar şi mama să plece, după cum a declarat aseară fostul ministru la un post de televiziune.