Observator » Ştiri sociale » Elevi bagati in spital pentru o farsa

Elevi bagati in spital pentru o farsa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.02.2013, 07:16 | Modificat la 07.11.2020, 22:20

O farsa l-a bagat in spital pe un baiat de 13 ani din Dej. Impreuna cu cativa prieteni a sunat de mai multe ori, in joaca, la interfonul profesoarei de engleza. Asta l-a scos din minti pe fiul femeii, care a coborat in fata blocului si l-a lovit cu un par in cap pe baiatul de 13 ani. Dupa ce victima sa a ajuns in mainile medicilor, tanarul a fost dus la politie sa dea explicatii.

O farsa l-a bagat in spital pe un baiat de 13 ani din Dej. Impreuna cu cativa prieteni a sunat de mai multe ori, in joaca, la interfonul profesoarei de engleza. Asta l-a scos din minti pe fiul femeii, care a coborat in fata blocului si l-a lovit cu un par in cap pe baiatul de 13 ani. Dupa ce victima sa a ajuns in mainile medicilor, tanarul a fost dus la politie sa dea explicatii.