Observator » Ştiri sociale » Elevi de liceu, prinși la furat

Elevi de liceu, prinși la furat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.06.2016, 16:27 | Modificat la 04.02.2019, 20:20

S-au dus după o pungă de chipsuri, dar au plecat şi cu punga, şi cu un telefon. Trei elevi de liceu din Râmnicu Vâlcea au furat de dimineaţă dintr-un magazin şi n-au fost opriţi de poliţişti decât cu focuri de armă.

S-au dus după o pungă de chipsuri, dar au plecat şi cu punga, şi cu un telefon. Trei elevi de liceu din Râmnicu Vâlcea au furat de dimineaţă dintr-un magazin şi n-au fost opriţi de poliţişti decât cu focuri de armă.