Fetita de 4 ani, disparuta de acasa si cautata in raul Cibin
Operatiune dificila, aseara, pentru pompierii din Sibiu. Sase echipaje au cautat o fetita de patru ani, care a disparut in apele raului Cibin. Copilul traia cu bunicii intr-o locuinta improvizata ridicata chiar pe malul raului. A disparut din preajma femeii si nimeni nu i-a mai dat de urma.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Operatiune dificila, aseara, pentru pompierii din Sibiu. Sase echipaje au cautat o fetita de patru ani, care a disparut in apele raului Cibin. Copilul traia cu bunicii intr-o locuinta improvizata ridicata chiar pe malul raului. A disparut din preajma femeii si nimeni nu i-a mai dat de urma.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰