Observator » Ştiri sociale » Gabriel Cotabiţă a făcut primii paşi

Gabriel Cotabiţă a făcut primii paşi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.06.2015, 13:06 | Modificat la 11.06.2015, 13:16

Potrivit unor surse medicale de la Spitalul Floreasca, artistul s-a ridicat din pat. Merge susţinut, ce-i drept, însă progresul este unul neaşteptat

Potrivit unor surse medicale de la Spitalul Floreasca, artistul s-a ridicat din pat. Merge susţinut, ce-i drept, însă progresul este unul neaşteptat. 

Acesta are momente în care vorbeşte coerent dar şi momente în care memoria îi joacă feste. Încă de săptămâna trecută, Gabriel Cotabiţă nu mai este hrănit intravenos, aşa cum s-a întâmplat cât a fost în comă, ci pe cale orală.