Observator » Ştiri sociale » Gigi Becali i-a transmis un mesaj lui Gabriel Oprea

Gigi Becali i-a transmis un mesaj lui Gabriel Oprea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.03.2016, 19:13 | Modificat la 20.02.2019, 07:25

Gigi Becali iartă, dar nu uită şi îi avertizează pe cei care fac rele că roata se întoarce. Pentru că ar fi râvnit la ce i-a fost mai drag, adică la echipa de fotbal Steaua, Becali i-a transmis un mesaj lui Gabriel Oprea, pe care îl vede deja în spatele gratiilor.

Gigi Becali iartă, dar nu uită şi îi avertizează pe cei care fac rele că roata se întoarce. Pentru că ar fi râvnit la ce i-a fost mai drag, adică la echipa de fotbal Steaua, Becali i-a transmis un mesaj lui Gabriel Oprea, pe care îl vede deja în spatele gratiilor.