Observator » Ştiri sociale » Îmbulzeală la intrarea unui magazin din Ploieşti. Oamenii s-au aşezat la coadă cu noaptea-n cap, pentru a beneficia de oferta de deschidere a magazinului

Îmbulzeală la intrarea unui magazin din Ploieşti. Oamenii s-au aşezat la coadă cu noaptea-n cap, pentru a beneficia de oferta de deschidere a magazinului

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.08.2017, 13:36 | Modificat la 03.08.2017, 14:41

Sute de oameni s-au aşezat cu noaptea în cap la coadă extaziaţi de oferta de deschidere a magazinului. Ca să-şi asigure o prezenţă-record la inaugurare, proprietarii acestuia au anunţat că vor face cadou nişte perne. 

Sute de oameni s-au aşezat cu noaptea în cap la coadă extaziaţi de oferta de deschidere a magazinului. Ca să-şi asigure o prezenţă-record la inaugurare, proprietarii acestuia au anunţat că vor face cadou nişte perne. 

Deschiderea magazinului a fost la ora opt, dar oamenii s-au înghesuit încă de la 5 dimineaţa pentru a prinde perne la promoţie. 

Pernele se dau gratis, ştiau clienţii. Greşit! Cadoul era primit doar dacă achiziţionau produse care să depăşească suma de 50 de lei. 

Articolul continuă după reclamă

Şi prosoapele au fost la mare căutare. 

După ce şi-au umplut coşurile, s-au îndreptat către casele de marcat. Şi acolo, tot îmbulzeala a fost cuvântul de ordine.