I-a tinut la distanta pe medici si pe politisti cu un topor
Interventie in forta a mascatilor, azi-noapte, intr-o comuna din judetul Botosani! Dupa ce si-a batut sotia pana ce a lasat-o inconstienta, un barbat s-a baricadat in curtea casei si i-a tinut la distanta pe medici si pe politisti cu un topor. Sotia lui primise atat de multe lovituri, incat nici nu mai stia ce s-a intamplat.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Interventie in forta a mascatilor, azi-noapte, intr-o comuna din judetul Botosani! Dupa ce si-a batut sotia pana ce a lasat-o inconstienta, un barbat s-a baricadat in curtea casei si i-a tinut la distanta pe medici si pe politisti cu un topor. Sotia lui primise atat de multe lovituri, incat nici nu mai stia ce s-a intamplat.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰