Observator » Ştiri sociale » Imagini șocante! S-au rostogolit ca o minge pe șosea

Imagini șocante! S-au rostogolit ca o minge pe șosea

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.12.2015, 19:24 | Modificat la 16.12.2015, 19:48

O cameră de bord a înregistrat un accident cumplit! Ca o minge s-a rostogolit o maşină care a încercat o depăşire periculoasă

O cameră de bord a înregistrat un accident cumplit! Ca o minge s-a rostogolit o maşină care a încercat o depăşire periculoasă

Pe un drum peticit, din judeţul Botoşani, şoferul a încercat să treacă de o dubiţă, în mare viteză. Pe şoseaua umedă, a derapat şi a intrat în malul de pământ. Patru oameni erau în autoturism. Din fericire, ei au scăpat teferi!