Observator » Ştiri sociale » În 2015, 186 de femei au fost omorâte în bătaie de partenerii lor!

În 2015, 186 de femei au fost omorâte în bătaie de partenerii lor!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.09.2016, 19:33 | Modificat la 02.03.2017, 19:30

Aproape o mie de femei au fost ucise de partenerii lor în ultimii şase ani în România. Şi numărul creşte de la an la an. Statisticile nu i-au îngrozit pe guvernanţii noştri, însă au avut efect la nivel european.

Aproape o mie de femei au fost ucise de partenerii lor în ultimii şase ani în România. Şi numărul creşte de la an la an. Statisticile nu i-au îngrozit pe guvernanţii noştri, însă au avut efect la nivel european.