Observator » Ştiri sociale » Inca 150 de rromi s-au intors astazi in Romania. Frigul i-a gonit din Franta

Inca 150 de rromi s-au intors astazi in Romania. Frigul i-a gonit din Franta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.09.2012, 19:30 | Modificat la 28.03.2019, 16:10

Alti 150 de rromi s-au intors astazi in Romania. Frigul i-ar fi gonit in tara mama. Dar, pentru ei, Parisul ramane locul unde duc cel mai bun trai.

Alti 150 de rromi s-au intors astazi in Romania. Frigul i-ar fi gonit in tara mama. Dar, pentru ei, Parisul ramane locul unde duc cel mai bun trai.