Observator » Ştiri sociale » Jandarmul sinucigas, moarte fara explicatii

Jandarmul sinucigas, moarte fara explicatii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.02.2011, 16:25 | Modificat la 22.07.2020, 12:50

Un jandarm din Dambovita s-a impuscat cu arma din dotare, in aceasta dimineata, in timpul serviciului. Tragedia s-a produs la doar doua ore dupa ce barbatul de 36 de ani a intrat in tura. Pana in acest moment, anchetatorii nu au reusit sa inteleaga gestul, mai ales ca barbatul nu a lasat nici un bilet de adio.

Un jandarm din Dambovita s-a impuscat cu arma din dotare, in aceasta dimineata, in timpul serviciului. Tragedia s-a produs la doar doua ore dupa ce barbatul de 36 de ani a intrat in tura. Pana in acest moment, anchetatorii nu au reusit sa inteleaga gestul, mai ales ca barbatul nu a lasat nici un bilet de adio.