Observator » Ştiri sociale » Medicii şi asistentele de la Spitalul din Curtea de Argeş, acuzaţi de moartea unei femei

Medicii şi asistentele de la Spitalul din Curtea de Argeş, acuzaţi de moartea unei femei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2016, 19:22 | Modificat la 29.11.2016, 22:00

Neglijenţa, nepăsarea, dar şi lipsa de pesonal în spital au mai făcut o victimă. O familie din Argeş acuză medicii, dar şi asistentele că au omorât cu zile o femeie.

Neglijenţa, nepăsarea, dar şi lipsa de pesonal în spital au mai făcut o victimă. O familie din Argeş acuză medicii, dar şi asistentele că au omorât cu zile o femeie.