Observator » Ştiri sociale » Mihaela, femeia ucisă cu sânge rece de iubitul care mai luase două vieţi, a cerut cu disperare ajutor. Anunţase poliţia de coşmarul prin care trece

Mihaela, femeia ucisă cu sânge rece de iubitul care mai luase două vieţi, a cerut cu disperare ajutor. Anunţase poliţia de coşmarul prin care trece

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.01.2016, 19:02 | Modificat la 01.02.2017, 11:35

Mihaela, mama din Constanţa ucisă de fostul iubit, condamnat pe viaţă şi eliberat după 20 de ani, se temea că va muri. Cu o săptămână înainte să fie ucisă, a făcut o sesizare la poliţie. Dar. poliţia nu a făcut nimic. A cheamt-o să dea mai multe detalii, dar Mihaela n-a mai apucat să vorbească. O anchetă va stabili dacă ucigaşul putea fi oprit.

Mihaela, mama din Constanţa ucisă de fostul iubit, condamnat pe viaţă şi eliberat după 20 de ani, se temea că va muri. Cu o săptămână înainte să fie ucisă, a făcut o sesizare la poliţie. Dar. poliţia nu a făcut nimic. A cheamt-o să dea mai multe detalii, dar Mihaela n-a mai apucat să vorbească. O anchetă va stabili dacă ucigaşul putea fi oprit.