Observator » Ştiri sociale » Ministrul Finanţelor şi şefii ANAF şi din minister au făcut noapte albă

Ministrul Finanţelor şi şefii ANAF şi din minister au făcut noapte albă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.03.2018, 13:22 | Modificat la 27.03.2018, 13:34

Ministrul Finanţelor, Eugen Teodorovici, a făcut noapte albă cu şefii ANAF şi din minister. Urmează o perioadă aglomerată, cu modificări fiscale importante.

Ministrul Finanţelor, Eugen Teodorovici, a făcut noapte albă cu şefii ANAF şi din minister. Urmează o perioadă aglomerată, cu modificări fiscale importante.