Observator » Ştiri sociale » Mircea Sandu şi Dumitru Dragomir au scăpat! Curtea de Apel i-a achitat în cazul dezafilierii Universităţii Craiova (VIDEO)

Mircea Sandu şi Dumitru Dragomir au scăpat! Curtea de Apel i-a achitat în cazul dezafilierii Universităţii Craiova (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.06.2017, 16:22 | Modificat la 16.06.2017, 17:54

Fostul preşedinte al Federaţiei Române de Fotbal, Dumitru Dragomir, şi fostul preşedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, Mircea Sandu, au fost achitaţi astăzi în dosarul dezafilierii clubului Universitatea Craiova. De altfel, cei doi au susţinut tot timpul că sunt nevinovaţi. Decizia Curţii de Apel e definitivă.

Fostul preşedinte al Federaţiei Române de Fotbal, Dumitru Dragomir, şi fostul preşedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, Mircea Sandu, au fost achitaţi astăzi în dosarul dezafilierii clubului Universitatea Craiova. De altfel, cei doi au susţinut tot timpul că sunt nevinovaţi. Decizia Curţii de Apel e definitivă.