Observator » Ştiri sociale » Nimeni nu a sărit în ajutorul tinerei, de 21 de ani, bătută de interlopul din staţiunea Straja

Nimeni nu a sărit în ajutorul tinerei, de 21 de ani, bătută de interlopul din staţiunea Straja

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.02.2016, 19:08 | Modificat la 22.02.2019, 23:00

O tânără de 21 de ani, voluntar la Salvamont, a fost bătută de un interlop într-un bar din staţiunea Straja.Şi niciunul dintre bărbaţii care se aflau în local nu a intervenit până când Miruna nu a căzut inconştientă, la pământ

O tânără de 21 de ani, voluntar la Salvamont, a fost bătută de un interlop într-un bar din staţiunea Straja.Şi niciunul dintre bărbaţii care se aflau în local nu a intervenit până când Miruna nu a căzut inconştientă, la pământ