Observator » Ştiri sociale » O femeie a intrat in coma dupa ce a nascut

O femeie a intrat in coma dupa ce a nascut

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.02.2013, 06:36 | Modificat la 12.01.2019, 13:30

La numai doua saptamani de cand a devenit mama, se lupta sa traiasca! Este drama unei tinere de numai 26 de ani, care ar fi ajuns in ghearele mortii, din vina medicilor care au asistat-o la nastere. O spun rudele, care se tem ca tanara nu va supravietui.

La numai doua saptamani de cand a devenit mama, se lupta sa traiasca! Este drama unei tinere de numai 26 de ani, care ar fi ajuns in ghearele mortii, din vina medicilor care au asistat-o la nastere. O spun rudele, care se tem ca tanara nu va supravietui.