Observator » Ştiri sociale » O femeie de 50 de ani a murit după ce a fost lovită de o maşină, pe un drum din judeţul Botoşani

O femeie de 50 de ani a murit după ce a fost lovită de o maşină, pe un drum din judeţul Botoşani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.05.2017, 07:48 | Modificat la 31.05.2017, 13:10

O femeie de 50 de ani a murit după ce a fost lovită de o maşină, pe un drum din judeţul Botoşani. Şoferul care a accidentat-o spune că ploua şi a văzut-o în ultima clipă, pe mijlocul şoselei. Ar fi încercat s-o evite şi a intrat cu autoturismul într-un şanţ.

O femeie de 50 de ani a murit după ce a fost lovită de o maşină, pe un drum din judeţul Botoşani. Şoferul care a accidentat-o spune că ploua şi a văzut-o în ultima clipă, pe mijlocul şoselei. Ar fi încercat s-o evite şi a intrat cu autoturismul într-un şanţ.

Lângă şofer se afla şi copilul lui, care s-a ales cu o sperietură zdravănă. Poliţiştii încearcă acum să stabilească exact cum s-a produs accidentul.