Observator » Ştiri sociale » O mamă din Focşani spune că fetiţa ei a fost muşcată la grădiniţă

O mamă din Focşani spune că fetiţa ei a fost muşcată la grădiniţă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.04.2016, 19:16 | Modificat la 21.03.2017, 15:45

După ce o directoare de grădiniţă din Bucureşti a fost acuzată că a bătut copiii, apar alte acuzaţii grave. O mamă din Focşani spune că fetiţa ei a fost muşcată de mai multe ori de alţi copii şi că părinţii nu au fost anunţaţi de incident.

După ce o directoare de grădiniţă din Bucureşti a fost acuzată că a bătut copiii, apar alte acuzaţii grave. O mamă din Focşani spune că fetiţa ei a fost muşcată de mai multe ori de alţi copii şi că părinţii nu au fost anunţaţi de incident.