O mama si-a ucis cu sange rece copilul de 6 luni
Scene de film horror in Piata Sfatului din Brasov. O femeie de 27 de ani, mama a 7 copii, si-a ucis cu sange rece bebelusul de numai cateva luni. Nenorocirea s-a petrecut chiar sub ochii celor doi copii mai mari, in varsta de 7 si 8 ani. Tatal copiilor a fost cel care a chemat si salvarea si politia cand si-a dat seama ce s-a intamplat. Toata lumea a venit in graba la adresa indicata de barbat. Piata Sfatului, numarul 13.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Scene de film horror in Piata Sfatului din Brasov. O femeie de 27 de ani, mama a 7 copii, si-a ucis cu sange rece bebelusul de numai cateva luni. Nenorocirea s-a petrecut chiar sub ochii celor doi copii mai mari, in varsta de 7 si 8 ani. Tatal copiilor a fost cel care a chemat si salvarea si politia cand si-a dat seama ce s-a intamplat. Toata lumea a venit in graba la adresa indicata de barbat. Piata Sfatului, numarul 13.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰