Observator » Ştiri sociale » Paradă cu maşini de epocă în centrul Timişoarei

Paradă cu maşini de epocă în centrul Timişoarei

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.10.2019, 09:58 | Modificat la 13.10.2019, 14:38

Centrul Timişoarei s-a întors în timp, ieri, pentru câteva ore. Piaţa Unirii din oraş a fost scenă pentru Retroparada Toamnei, un eveniment ce a adus laolaltă împătimiţii de maşini, dar şi zeci de autoturisme de epocă.

Centrul Timişoarei s-a întors în timp, ieri, pentru câteva ore. Piaţa Unirii din oraş a fost scenă pentru Retroparada Toamnei, un eveniment ce a adus laolaltă împătimiţii de maşini, dar şi zeci de autoturisme de epocă.