Observator » Ştiri sociale » Pod furat si dat la fier vechi

Pod furat si dat la fier vechi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.10.2011, 10:00 | Modificat la 13.04.2019, 23:40

Doi americani au fost arestati pentru furtul unui pod metalic, construit la inceputul secolului 20 si despre care se credea ca este bantuit de o fantoma. Politistii cred ca hotii au vandut podul la fier vechi, dupa ce l-au taiat cu o lampa de sudura.

Doi americani au fost arestati pentru furtul unui pod metalic, construit la inceputul secolului 20 si despre care se credea ca este bantuit de o fantoma. Politistii cred ca hotii au vandut podul la fier vechi, dupa ce l-au taiat cu o lampa de sudura.