Observator » Ştiri sociale » Poliţiştii braşoveni s-au pus pe amendat şoferii care parchează pe locurile persoanelor cu dizabilităţi

Poliţiştii braşoveni s-au pus pe amendat şoferii care parchează pe locurile persoanelor cu dizabilităţi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.03.2018, 16:12 | Modificat la 30.03.2018, 18:00

Poliţiştii braşoveni s-au pus pe amendat şoferii care parchează pe locurile persoanelor cu dizabilităţi.

Poliţiştii braşoveni s-au pus pe amendat şoferii care parchează pe locurile persoanelor cu dizabilităţi. Comoditatea şi lipsa de educaţie îi fac pe mulţi şoferi să parcheze pe locurile destinate persoanelor cu probleme locomotorii! Şi, de cele mai multe ori, atunci când sunt atenţionaţi, reacţionează foarte urât.