Observator » Ştiri sociale » Potop in Timisoara

Potop in Timisoara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.05.2011, 13:30 | Modificat la 08.02.2017, 14:20

O furtuna care a durat doar câteva minute le-a inundat gospodariile si casele mai multor familii din judetul Timis. Si in Timisoara au fost probleme pentru ca n-au mai facut fata canalizarile ploii abundente

O furtuna care a durat doar câteva minute le-a inundat gospodariile si casele mai multor familii din judetul Timis. Si in Timisoara au fost probleme pentru ca n-au mai facut fata canalizarile ploii abundente