Observator » Ştiri sociale » Primarul, viceprimarul, juristul si cativa consilieri, la pavat de strazi comunale

Primarul, viceprimarul, juristul si cativa consilieri, la pavat de strazi comunale

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.08.2012, 16:34 | Modificat la 07.08.2017, 15:55

E zarva mare intr-o comuna din Arad. Primarul, viceprimarul, juristul si cativa consilieri au iesit pe strazi. Nu la promenada, ci ca sa le paveze. Pentru ca nu au bani sa angajeze o firma de constructii, au decis, la initiativa edilului-sef, sa puna mana pe ciocan si lopata si sa rezolve treburile obstii.

E zarva mare intr-o comuna din Arad. Primarul, viceprimarul, juristul si cativa consilieri au iesit pe strazi. Nu la promenada, ci ca sa le paveze. Pentru ca nu au bani sa angajeze o firma de constructii, au decis, la initiativa edilului-sef, sa puna mana pe ciocan si lopata si sa rezolve treburile obstii.